Platnost účtu byla ukončena, web bude trvale smazán za:

Pokud chcete platnost účtu obnovit, napište nám na podpora@e-konzultant.cz

Finanční Nezávislost

Finanční Nezávislost, neboli Finanční svoboda

To je stav, kdy Vaše příjmy jsou větší, než vaše výdaje.  Nechte dělat peníze pro peníze , ať nemusíte vy pracovat pro peníze.

Vydělejte peníze navíc jenom tím, že o nich budete lépe přemýšlet.  Když zasejete hrách, vyroste Vám hrách. Když zajetete kukuřici, vyroste Vám kukuřice. Když zasadíte jedovatou rostlinu, vyroste Vám jedovatá rostlina.

Co tedy chcete ...... ?

V tomto článku najdete několik tipů, které Vám pomohou vydělat peníze navíc.

Celý článek

Vyznejte se v úvěrech

Úvěry a půjčky jsou všude kolem nás. Každou chvíli jsme účastníky diskuzí na téma půjčovat si peníze nebo ne? Většinou je to starší generace, která říká: „Nepůjčuj si, kupuj si jenom to, na co máš!“Mají svým způsobem pravdu. Ale ne tak docela.

Celý článek

Vyznejte se v pojištění

Pojištění je nástrojem k zabezpečení nahodilých a zpravidla nepříjemných událostí. Krádež, zničení majetku, smrt, invalidita a další. To všechno jsou věci, které si nikdo z nás nepřeje, ale občas se někomu přihodí. Proto je pojištění běžnou součástí našich výdajů.

Celý článek

Vyznejte se v nemovitostech

Nedílnou součástí efektivního investičního portfolia jsou nemovitosti, ať již pro pozdější prodej a realizaci nárůstu ceny, či k pronájmu a zajištění trvalého příjmu. Zároveň jeho vhodný podíl v majetku vyvažuje nestálost výnosů z kapitálového majetku, který je dán kolísáním kapitálových trhů.

Celý článek

Vyznejte se v investování

V tomto článku zjistíte, že investování není vůbec tak složité, jak se na první pohled zdá. Dozvíte se, jaké typy investic existují a jak se v nich orientovat. Je velmi pravděpodobné, že tyto informace Vám pomohou vydělat peníze navíc.

Celý článek

Přihlašte se k odběru článků

Dvakrát do měsíce si přečtěte tipy pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů